سلام

صبح زیبای 25 خرداد مبارکلبخند امروز تولد پسر عزیزم "محمدجانم" است. گل محمدی من 25خرداد 85 "روز جهانی گل" بدنیا اومده. و امسال این روز با اعلام نتایج حماسه سیاسی همزمان میشه و انشا’لله شیرینی اش چندبرابر میشه قلب

شمارش آرا از دیشب شروع شده و آرام آرام نتایج اعلام میشه ... خداقوت میگم به همه ایرانیان غیور و سربلند که عاشقانه حماسه سیاسی را رقم زدند. و یقینا پیروز نهایی این انتخابات ملت همیشه سربلند ایران هستند و امیدوارم هر عزیزی که سکان دار قوه مجریه میشه قدر اعتماد ملت نجیب ایران را بداند و فردایی بهتر و پرافتخارتر برای ایران اسلامی رقم بزند.

(بعدا نوشت)

پ.ن1: لحظاتی قبل اعلام شد که دکتر حسن روحانی با مشارکت و رای بالا رئیس جمهور ایران شد. تبریک برای این حماسه ی بزرگ به ایرانیان غیور و رئیس جمهور منتخب مردم

پ.ن2: خوشحالم از این مشارکت حداکثری  ... و اما بیاد 4 سال قبل، قلبم بدرد آمده ... دولت همان دولت، شورای نگهبان هم همان .. اما برخی چقدر ناجوانمردانه با ادعای واهی تقلب و تهییج جوانان بیگناه برای آشوبهای خیابانی حماسه پرشور 85% سال 88 را به کام ملت زهر کردند .. ما اما چنین نخواهیم کرد. تبریک میگوییم و به سهم خودمان منتخب ملت را در راه شکوفایی بیشتر ایران اسلامی یاری خواهیم داد.

پ.ن3: قال الله تعالی : …عَسی أن تکرَهوا شَیئاً وهو خیرٌ لکم وَعسی أن تُحِبّوا شیئاً وهو شَرٌّ لکم… (سوره بقره/ آیه 216) چه بسا چیزی را خوش نداشته باشید ،‌حال آن که خیر شما در آن است ؛ ویا چیزی را دوست داشته باشید ،‌حال آن که شرشما در آن است.