دیشب مبحث کلاس انرژی زنانه هرا (آرکی تایپ زناشویی) بود

 انرژی زنانه هرا : انرژی همسر نمونه، تعهد، وفاداری

 نتیجه سرکوب و پایین آمدن انرژی هرا:  باعث میشه که فرد (زن یا مرد) تعهد نپذیرد یا به رابطه ی پایدار معتقد نباشد. یعنی به ازدواج و رابطه طولانی مدت علاقه نداشته باشد و یا ممکن است به دلایل متعدد از روابط زناشویی خسته و دلزده شده باشد.

 نتیجه اغراق و بالا رفتن بیش از حد انرژی هرا : باوجود همسر نمونه بودن میتونه موجب چسبندگی شدید به همسر بشه. (در حد کلافه کنندگی و یا شکاک شدن)


 امتیازم 20 از 40 بود و بنظرم در حد نرمال و لازم از این انرژی برخوردارم.

به همسرم علاقه دارم، سعی میکنم موجب آسایش و آرامشش باشم، و در شادی و غم، راحتی و سختی ها بدون توقع درکنارش هستم. در عین حال استقلال خودم و او را مخدوش نمیکنم. همانطور که خودم هر از گاهی لحظات اختصاصی با دوستانم و خانواده ام و حتی خودم دارم و از گذران این لحظات لذت میبرم، او را هم به گذراندن اوقاتی خوش و اختصاصی با دوستانش، خانواده اش و پسرمان بدون حضور خودم تشویق میکنم. حتی اگر این اوقات چند روز مسافرت باشه، و این احترام گذاشتن به خلوت متقابل باعث شده محبت و علاقه بین ما نسبت به 8 سال قبل بیشتر شده.

پ.ن: با توجه به انرژی بالای آرتمیس- آتنایم، لطافت و صبوری همسرم بسیار در بالارفتن و به تعادل رسیدن انرژی هرا در من موثر بوده است. بابت همه صبوریهایش تشکر میکنمقلب